Licitație asfaltare și canalizare a străzilor: Nuferilor, Zorelelor și Plopilor

Zilele acestea am pregătit licitația pentru asfaltarea și construirea rețelei de canalizare a străzilor: Nuferilor, Zorelelor și Plopilor.
Avem deja 9,66 miliarde lei alocați pentru acest proiect ce este realizat cu sprijin guvernamental, iar începerea lucrărilor va fi demarată cât mai curând.

Maine este o zi specială pentru comuna Snagov și voi participa alături de consilierii locali la următoarele manifestări:

9:00 – ZIUA EROILOR – Sărbătoare națională a poporului Român;
Cu acestă ocazie Primăria Snagov va depune coroane în semn de omagiu pentru eroii poporului Român la biserica din Snagov, troița din Ghermănești și monumentele din Ciofliceni și Tâncăbești.

10:30 – Ziua școlii Constantin Băicoianu din Tâncăbești;
Voi participa la un program artistic susținut de elevi, împreună cu părinții și profesorii acestora.

12:00 – Hramul Bisericii din Tâncăbești;

Vă mulțumesc!